ESTHELIGNE 


Gastenboek

39 berichten op 8 pagina's
Moniek
02-03-21 21:34:19
Ik onderga momenteel in het ziekenhuis behandelingen voor een kwaadaardige tumor. Ik hoorde van de mogelijkheid om met behulp van hypnose mijn immuunsysteem te versterken.
Maya is rustig, geduldig en zorgzaam. Na een paar sessies voelde ik me meer ontspannen, beter en krachtiger in mijn strijd tegen kanker. Ik kan hypnotherapie danook van harte aanbevelen!
R. Vanlaerhoven
01-12-20 17:59:40
Ik wou toch ook even melden dat ik vorig jaar augustus bij Maya een virtuele maagband heb laten zetten viel erg goed af nu in totaal 25 kg regelmatig de app geluisterd als ik er even aan herinnerd moest worden dank je maya
Karin van der Steen
25-11-20 07:53:06
Half augustus is de virtuele maagband gezet en nu 3 maanden later al 15 kilo lichter :-).
Het doel is bijna bereikt zonder enige moeite.
Superblij mee en ben ervan overtuigd dat het door Maya verfijnde programma een succesformule is ! Ik kan het iedereen aanraden.
Dank je wel, Maya.
Alexandra Kleinjan
18-11-20 20:16:50
Wauw wat ben ik blij dat ik bij jouw... Maya een virtuele maagband heb laten zetten.
12 augustus begonnen en vandaag 12,5 kg afgevallen, zonder enige moeite. Dank je wel voor alles en op naar de volgende kilo's💪
Esther van Groenendael
11-11-20 10:17:19
Afvallen via hypnotherapie was voor mij totaal iets nieuws en maakte mij nieuwsgierig. Jarenlang van alles geprobeerd maar nooit met een blijvend resultaat. Door jouw goede uitleg en expertise zit ik op een nieuwe weg. En die geeft energie en .....resultaat. Heel hartelijk dank voor je hulp en de mooie inzichten!
Tonen: 5  10   20

 



Opbellen